Super Skypark
Claudz

Claudz

Lai būtu spēks, un sanāk jauni triki, svarīgi, ka paēduši ir visi!

Ģimenes restorāns "Claudz"

Mūsu mājīgais, draudzīgo cenu restorāns un kafejnīca ir piemēroti visai ģimenei!

Super Skypark ģimenes restorānā tiek piedāvātas pusdienas par saprātīgu cenu, kā arī picas, pastas, woki, burgeri, pankūkas un citi ēdieni.

Ēdināšanas zona ar 200 sēdvietām ir piemērota gan ātrām pusdienām kopā ar bērniem, gan arī lielākiem īpašiem pasākumiem.

Apskaties mūsu ēdienkarti:

Ēdienkarte

 

claudz restorans

claudz restorans

Ēdināšana ballīšu telpās

Super Skypark ģimenes restorāns "Claudz" piedāvās dažādu gardumu izvēli Jūsu viesību galdam, un mūsu komanda nodrošinās, ka jums ne par ko nebūs jāuztraucas - mēs uzklāsim galdu un pēc tam to sakopsim, lai Jūs varētu baudīt visu savu laiku kopā ar draugiem un mīļajiem.

Ēdināšana

Apskatiet mūsu izvēlni:

Ēdienkarte

TORTES

Uztaisiet savu pasūtījumu mūsu rezervācijas sistēmā vismaz 72 stundas pirms ballītes un varēsiet pasūtīt foršu ēdināšanu no mūsu Claudz;

Ja nepaspēj rezervēt 72 stundas iepriekš, Tu tik un tā vari rezervēt istabiņu, bet ēdienu līdzi vajadzēs ņemt patstavīgi! (Šajā gadījumā papildus samaksa - 50 Eur, paliek spēkā)  

Maksājumu ir jāveic caur sistēmu ar pārskaitījumu.

Ja jūs pasūtīsiet ēdienus no mums, jums ir atļauts ņemt līdzi ēdienus un dzērienus bez papildus samaksas, cenā ietilpst vienreizlietojamie trauki (šķīvji, krūzītes, dakšiņas, naži, karotes un salvetes).

Pasūtot ēdināšanu Super Skypark ģimenes restorānā "Claudz", cenā ietilpst skaisti krāsaini trauki.

Ballīšu trauki