Super Skypark

Pirkšanas un atgriešanas noteikumi un nosacījumi

Pirkšanas un atgriešanas noteikumi un nosacījumi

Apollo Super Skypark

SIA APL Skypark, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

E-pasts: info@apolloskypark.lv

Reģistrācijas Nr: 40203240993

PVN numurs: LV40203240993

Swedbank: LV09HABA0551047612887

Vispārīgi biļešu iegādes noteikumi

Izklaides centra Apollo Super Skypark (turpmāk: centrs) apmeklētāji var iegādāties biļetes vietnēs www.apolloskypark.lv un mūsu izklaižu centra kasēs.

Vietnē iegādātās biļetes tiek nosūtītas uz apmeklētāja norādīto e-pasta adresi.

SIA APL Skypark nepārpirks jau pārdotās biļetes.

Apmeklētājiem, saņemot biļeti (e-talona gadījumā - rezervējot), jāpārbauda informācija par biļetēm. SIA APL Skypark nav pienākuma labot kļūdaini iegādātas biļetes.

Kasieri pieņem šādus maksājuma veidus: bankas karti, skaidru naudu, dāvanu kartes un tirdzniecības centra dāvanu kartes. Vietnē www.apolloskypark.lv tiek pieņemti šādi maksājuma veidi: tiešsaistes bankas saite, kredītkarte un bankas pārskaitījums.

Apmeklētāji, iegādājoties biļetes, pieņem vispārējos centra biļešu iegādes noteikumus un nosacījumus, un vispārējos centra spēles noteikumus.

Lai iekļūtu centrā un izmantotu jebkādus papildu pakalpojumus, apmeklētājiem darbiniekam jāuzrāda derīga biļete vai jānoskenē tā pie centra ieejas vārtiem.

Iegādātās biļetes var apmainīt tikai pie centra kases. Ja jaunās biļetes ir dārgākas (atkarībā no pakalpojuma satura), apmeklētājam jāapmaksā starpība.

Biļetes tiek atmaksātas tikai tad, ja pakalpojums netiek sniegts Super Skypark izraisītas vainas dēļ. Citi izņēmuma gadījumi, kas neļauj apmeklētājiem izmantot centra pakalpojumus, tiek izskatīti atsevišķi.

Ja apmeklētājs iegādājas atlaižu biļeti, centra darbiniekam būs tiesības lūgt dokumentu, kas kalpo par pamatu atlaidei.

SIA APL Skypark norādītās cenas ietver visus nodokļus.

Internetā (www.apolloskypark.lv) iegādātās biļetes ir derīgas 6 mēnešus no iegādes datuma.