Super Skypark
Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi

Standarta komplektā ietilpst ballīšu telpu noma un 15 vai 20 biļetes uz Batutu un rotaļu centra zonu un 2 pavadoņa biļetes.

Ja ballītē piedalās vairāk viesu, kas vēlas izmantot atrakcijas, Jūs varat iegādāties papildus biļeti uz vietas par 7 € / pers. Pavadoņiem, kuri paši neizmanto atrakcijas, ieejas biļete 2€.


Ballīšu telpas cenā iekļauta iespēja izmantot svinību telpu atbilstoši iepriekš rezervētajam laikam un iespēja uzturēties Batutu un rotaļu centra zonā ar aktivizētu aproci līdz 3 stundām. Svinību telpas sagatavošanas un uzkopšanas laiks ir 15 minūtes, ballītes ilgums - 2,5 stundas. Ballītes beigās, lūdzu, iztīriet telpu un atbrīvojiet to savlaicīgi, lai Super Skypark komanda varētu sagatavot telpu nākamajai ballītei.

Ēdienus un dzērienus var izmantot tikai ballīšu telpās. Iziešana no svinību telpas ar pārtiku nav atļauta. Lai nodrošinātu SIA APL Skypark īpašuma uzturēšanu labā darba kārtībā, SIA APL Skypark ir tiesības pieprasīt pilnu zaudējumu atlīdzināšanu, it īpaši ar pārtiku sabojātā īpašuma atjaunošanas vērtībā.

Ballīšu telpu zonā, katrā stāvā, ir viena virtuves telpa ar izlietnēm un tējkannām, ka arī ir pieejamas vāzes, bļodas, paplātes un naži(pēc pieprasījuma). Lūdzu, nomazgājiet visus lietotos traukus un novietojiet tos tur,  kur tie tika  paņemti ballītes sākumā.

Batuta un rotaļu centrā viesiem OBLIGĀTI jāatrodās zeķēs ar gumijas apakšu, lai izvairītos no paslīdēšanas. (Ja nepieciešams, tās iespējams iegādāties uz vietas parkā.). Higiēnisku un drošības apsvērumu dēļ, parka teritorijā nedrīkst atrasties ar plikām pēdām!


Lūgums uz svinību telpu ņemt līdzi virsdrēbes un apavus - katrā telpā ir drēbju pakaramie un apavu plaukti. SIA APL Skypark nesniedz bērnu aprūpes pakalpojumus. Par bērniem atbildīgs ir vecāks vai persona, kas veica rezervāciju ballītei. Lai nodrošinātu drošību, lūdzam vecākus uzraudzīt visu bērnu aktivitātes viņu ballītē.

Mēs arī iesakām iepriekš izlasīt mūsu centra noteikumus.

MAKSĀJUMA NOTEIKUMI

Nomas maksa ir atkarīga no nomātās ballīšu telpas un nedēļas dienas, kurā ballīte notiek.

Rezervēšanas laikā jūs varat izvēlēties maksāt tikai avansa summu (35 EUR) vai visu nomas maksu. Ja veicat avansa maksājumu, pārējo summu varat samaksāt skaidrā naudā vai ar karti, ierodoties Super Skypark.

Par visiem citiem rezervēšanas laikā pasūtītajiem pakalpojumiem (papildu pakalpojumi) uzreiz jāsamaksā visa summa.

Ballīšu telpas rezervāciju var atcelt, rezervācijas apstiprinājuma vēstulē klikšķinot uz atcelšanas saites.

Ja apmeklētājs atceļ ballīšu telpas rezervāciju 14 vai vairāk kalendāra dienas pirms pasākuma, samaksātā summa tiks pilnībā atmaksāta. Lūdzu, nosūtiet kompensācijas pieprasījumu uz (temats: kompensācija, saturs: pasūtījuma numurs, pievienot maksājuma uzdevumu.

Ja rezervācija tiek atcelta mazāk kā 14 kalendārās dienas pirms pasākuma, samaksātā summa paliks kā iemaksa un to varēs izmantot, lai rezervētu jaunu telpu 1 kalendārā gada laikā kopš dienas, kad SIA APL Skypark saņēma maksājumu par rezervāciju.