Super Skypark
Ballīšu istabas

Ballīšu istabas


Nāc un izklaidējies mūsu ballīšu istabās!

Mūsu 20 oriģinālās ballīšu telpas ir lieliska vieta, kur bērni, jaunieši un pieaugušie var nosvinēt jebkādus svētkus.

Telpas ir izvietotas divos stāvos. Abos stāvos ballīšu telpām ir pieejama koplietošanas virtuve, kā arī labierīcības.

Standarta komplektā Ballīšu istabiņu rezervācijā ir ietvertas 15 vai 20 biļetes ieejai visā batutu un rotaļu centrā: batutu zona ar dažādām jautrām sporta spēlēm, izklaidējoša bērnu atrakciju pilsētiņa, piedzīvojumiem bagāts rotaļu laukums, mazuļu zona mazajiem piedzīvojumu meklētājiem un daudz citu aizraujošu atrakciju un aktivitāšu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Batutu un rotaļu centrā nedrīkst ienākt ar ielas apaviem.

Veiciet savu pasūtījumu mūsu rezervācijas sistēmā vismaz 72 stundas pirms ballītes un varēsiet pasūtīt gardu ēdināšanu no mūsu ģimenes restorāna Claudz. Izvēloties mūsu ēdināšanas pakalpojumus, mēs Jums ballītei nodrošināsim visus nepieciešamos traukus- šķīvjus, glāzes, galda piederumus un salvetes.

Ja nepaspējat pierezervēt 72 stundas iepriekš, Jūs tik un tā vari pierezervēt istabiņu, bet ēdienāšanu būs nepieciešams nodrošināt pašiem! (Šajā gadījumā papildus samaksa - 50 Eur, paliek spekā)  

Kontaktinformācija uzziņām par rezervēšanu un jautājumu uzdošanai: booking@apolloskypark.lv

Atlaides istabiņām ar 3+ kartiņu attiecas veicot rezervāciju tikai uz darba dienām!

*Rezervējot istabiņu, ja ir jautājumi varat sazināties ar booking@apolloskypark.lv vai +371 26672800 (P.-Pk. 10.00-17.00). Lai 3+ kartiņas atlaide būtu piemērota ballītēm, veicot rezervāciju, jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, atbildiet uz to, pievienojot savas 3+ kartiņas bildi. Lai varētu piemērot šo atlaidi, nepieciešams izvēlēties "vēlos veikt priekšapmaksu" opciju.